Estrogenolit Hap Tanımı ve Özellikleri

Estrogenolit Hap kadınların için özel tasarlanmış Cinsel İsteği Artırmaya yaramakta olan bitkisel gıda takviyesi hapıdır. Cinsel İsteği arttırma konusunda hızlı bir şekilde etkisini gösteren Cinsel İsteği Arttıran Estrogenolit Hap Bitkisel Takviye ürünüdür. Estrogenolit ürünleri bayanların vücudunda üreme sisteminin cinsel haz duyularını harekete geçiren tetikleyivi hormonlara etki yaparak cinsel isteğin yükselmesini saglamaktadır.


Estrogenolit Hap İçerik Zenginliği

Estrogenolit afrodizyak cinsel dürtülerin harekete geçirilmesinde en çok etkili olan ve birçok duyuya hitap eden cinsel isteği arttırmaya ve desteklemeye yarıyan Cinsel isteğin artışını saglayan etken maddedir. Estrogenolit Hapın içindeki diğer bitkisel karışımlarla cinsel isteği yüksek oranda arttırmaya yarayan bitkisel takviye ürünü olarak sunulmaktadır.


Estrogenolit Hap Detaylı İçerik Bilgisi

Bitkiler, mineral bileşikleri ve besin takviyeleri Estrogenolit en özel formülünde yani içeriği mevcuttur.

L-Arginine: Bu en özel formülasyonda kadın cinsel işlevi kuvvetlendiren, iki temel roller oynayan 20 doğal amino asitten oluşur.

1. Klitoris ve vajina üzerinde özellikle vajinanınızn sulanmaya başlamasıyla kan akışını arttıran nitrik oksit, ilk kullanılan öncüdür.

2. Aynı zamanda vajinada meydana gelen gevşeme ve kasılmalar tüm vücutta cinsel uyarılmaya yol açan kan damarlarının genişlemesine neden olur.

Aynı zamanda hipofiz hormonu kanda artması ve cinsel ilişkide önemli bir rol oynar. Bu hormon sayesinde en şehvetli arzular ve daha hızlı vajinal uyarılma sağlanacaktır.

Theobromine: Bununla birlikte kan damarlarının genişleterek ve kan basıncını azaltır, bir kas gevşetici olarak hareket eder. Bu yüzden size kafein veya diğer uyarıcıların gibi gerginlik hissetmenize neden olmaz.Afrodizyak olarak teobromin kullanımının kesinlikle yan etkisi yoktur.

Indole-3-Carbinol (I3C): Eğer sebze tüketmiyorsanız lahana, brokoli, brüksel lahanası, lahana ve benzeri sebzelerden oluşur İndol-3-karbinol, takviyesinin yararılanabilirsiniz.

Estrogenolit cinsel dürtü açısından, aynı zamanda doğal östrojen dengeleyici vücudunuzun yardımcı önemli bir rol oynar.

Ginseng: Libido artırmak için 700 yıldır Asya da kullanılan Ginseng yüksek oranda afrodizyak özellikle bir etkendir.Bunun yanı sıra, bu zihinsel ve fiziksel performansı artırmak konsantrasyon ve bilgi tutma, bağışıklık, depresyon , iştah, düşük kan şekeri düzeylerini düşürmek, ve menopoz belirtilerini hafifletmek için de kullanılır.

Ginkgo Biloba: Hafızayı güçlendirmak için ek olarak Ginkgo biloba kullanılır. Aynı zamanda artan kan akışı ile cinsel fonksiyon geliştirmek için yüzyıllar, orgazm ve genel cinsel tatmini için çinliler tarafından kullanılmış oluyor

Damiana Leaf: Damiana Orta Amerika, Meksika, Güney Amerika ve Karayipler'de yetişen bir bitkidir. Yaprakları geleneksel olarak afrodizyak etkileri bilinen çay yapmak için yerli halk tarafından kullanılmıştır.Klitoris hassasiyetini artıran kadınlar için, birçok mucizesi olan bir bitkidir.Bu, kadınlık hormonu düzeylerini dengeler vajinal kuruluk arttırır , orgazm sıklığı ve yoğunluğunu artırır ve sıcak basması kontrol altına alır. Ayrıca menstruasyon sırasında anksiyete, depresyon, baş ağrısı, bitkinlik ve rahatlatmak için kullanılmaktadır.

Black Cohosh Root: Karayılan otu sıcak basmaları ve vajinal kuruluk gibi ayrıca menopoz belirtilerinin tedavisinde yardımcı olmak için yüzlerce yıldır Yerli, Kuzey Amerikaların en çok kullandığı bir bitkidir.

Estrogenolit Logo

Vücutta östrojen benzeri aktiviteye teşvik etmeye yaradığı bilinmektedir ve infertilite, ağır adet kanamaları, kramp, rahim veya yumurtalıkların iltihap ve sancıların bile yardımıda dahil olmak üzere kadınların üreme sıkıntıları ile ilgili durumlar içinde reçete edildiği bilinmektedir.

Red Raspberry: Kırmızı ahududu rahim kasları düzenleyen, üreme sistemini güçlendirmek için yüzlerce yıldır kadınlar tarafından kullanılmaktadır.Aynı zamanda, adet sırasında ağır kramp hafifletmek PMS semptomlarını azaltmak, menopoz sırasında sıcak basması hafifletmek ve doğal östrojen dengelemeye yardımcı olduğu söylenir.

Licorice Root: Seks hormonlarının üzerinde mucizevi etkileri ile birlikte karaciğerin temizlemesinde ve detoks kabiliyetini meyan kökü tüketmek en doğru karadır. Meyan kökünün suyu göğüslerde hassasiyet, şişkinlik, ruh hali azaltmaya yardımcı olur ve depresyon karşı koyar. Artı stresin etkilerini azaltarak enerji artırma, adrenal bezlerin güçlendirir.

Ginger Root: Zencefil kan akımını artırarak ve erojen bölgeler aşırı duyarlı hale getirmesiyle birlikte cinsel istek arttırıcı ve cinsel dürtüleri harekete geçirmekte etkili bir maddedir. Cinsel olarak uyarma kabiliyetini sayesinde uzak asyada yüzyıllar boyunca bir afrodizyak olarak kabul edilmiştir. Hatta Kama Sutrasınında olduğundan da bahsedenler var.

Valerian Root: Kediotu kökü, merkezi sinir sistemi rahatlama sakinlik duygusu oluşturmak ve anksiyete ve stres genel düzeylerini düşürmek için yüzyıllardır kullanılmaktadır. Uykusuzluk mücadele, aynı zamanda popüler bir uyku yardımıcısıdır.

Kudzu: En eski Çin tıbbı popüler bitki olan, kadınların üzerinde etkisi kanıtlanmıştır. Bu sizin hormon dengesi ve menopoz belirtilerini kontrol etmek için yardımcı hafif bitki östrojen doğanın en yüksek kaynaklarından biridir.

Vitamin A: A vitamini, sadece sağlıklı gözlerden daha fazlasını yapar. Vücudun iç ve dış yüzeylerindeki epitel dokuların sağlığı için sorumlu. Cildinizin yumuşak ve genç kalması anlamına gelir, aynı zamanda vajina ve rahim astarı sağlığından sorumlu bir vitamindir.Seks hormonu progesteron sentezini düzenleyen yardımcı olduğu düşünülmektedir A vitamini sağlıklı üreme işleyişi için de gereklidir. A vitamini eksiklikleri cinsiyet hormonlarının üretiminde genel bir azalma ile bağlantılıdır.

Vitamin C: C vitamini bilindiği gibi mevsimsel soğuk algınlığı korumaktadır. Bu androjen, östrojen, ve progesteron içeren cinsiyet hormonlarının sentezinde rol oynar. Ayrıca cildinize elastikiyet verir ve onun vajinal kuruluğu aşmak için bu nedenle faydalı olan kollajenin, oluşturmasına yardımcı olur. Aynı zamanda idrar yolunun esnekliğini korumak ve önlemeye yardımcıdır.Genç kadınlar için, aşırı ve sık sık adet düzensizliği akışını kontrol altına alır. Ve menopozlu kadınlar için, sıcak basması kontrol etmenize yardımcıdır.

Vitamin E: E vitamini antioksidan özelliklere sahip bir yağda çözünen bir vitamindir. Aşırı östrojen toksik etkilerini azaltmaya yardımcı olur. Ve bu hormonların sentezlenmesi için gereklidir. C vitamini gibi, vajinal kuruluğu gidermede yardımcı olur. Aynı zamanda kardiyovasküler sistem için ek faydaları vardır.

B-Complex Vitamins: (B-1 de dahil olmak üzere, B-2, B-3, B-5, B-6, B-12). B-kompleks vitaminleri B-1 (tiamin), B-2 (riboflavin) ve B-3 (niasin) tüm sağlıklı bir cinsel dürtü bakımı için gereklidir. Onlar kan akımı ve dolaşım, enerji artışı geliştirmek için yardımcı, artı onlar seks hormonlarının sentezi katılırlar. B grup vitaminleri-5, B-6, B-12 stres etkiler ve hormon düzeylerini dengeleme da negatif karşı koymak için önemlidir. Bunlar anksiyete, gerginlik, sinirlilik ve konsantrasyon zayıflığı gidermek için yardımcı olabilir.

Folic Acid: Çocuklar ve yetişkinlerde en sağlıklı, normal kırmızı ve beyaz kan hücrelerinin üretimi için folat ihtiyaç ve kansızlığı önlemektedir. Bunun yanı sıra, folat eksiklikleri doğrudan infertilite ve fetuslarda nöral tüp defekti gelişimi ile ilişkilidir.Gebelik planlayan kadınlar her ikisi de diyet takviyesi sayesinde, bol miktarda folik asit aldığınızdan emin olun. Folik asit aynı zamanda protein metabolize olur ve bu nedenle daha fazla enerji verir.

Biotin: Biyotin, hücre büyümesi, yağlı asitlerin üretimi, ve yağ ve amino asitlerin metabolizmasında için gereklidir. Çeşitli metabolik reaksiyonlarda yer ve karbondioksit transferi için yardımcı oluyor. Bu tutarlı bir kan şekeri düzeyini sürdürmek yararlı olur. Ve genellikle saç ve tırnak güçlendirmek için önerilir.

Calcium Carbonate: Her kadın kalsiyum takviyesi osteoporoz gelişme riskini azaltmak için tavsiye edilir biliyor. Ancak, kalsiyum kas ve sinirlerin normal işleyişi yanı sıra, normal kan pıhtılaşması için de gereklidir.Vücudun kalsiyum yüzde doksan dokuz kemikler ve dişlerde depolanırken, kas kasılması de dahil olmak üzere vücudun diğer önemli kullanım alanı bulunmaktadır.

Iron: Vücudunuzun hemoglobin, onları oksijen taşımak için izin veren kırmızı kan hücrelerinde bir madde üretmek için demir gereklidir. Yeterli demir olmadan, sen, yorgun, güçsüz ve solgun bırakarak, anemik hale gelebilir. Demir ayrıca ağır adet dönemleri düzenlemeye yardımcı olur.

Zinc: Çinko cinsel bakım önemli ve gelişim için önemli bir rol oynar. Bu, adrenal aktiviteyi destekleyen vücut üzerinde stresin etkilerini mücadele eder, bağışıklığı artırmaya yardımcı olur ve cinsel dayanıklılık için sex performansını artarır.Testosteron üretimi için gerekli olan temel bir mineral kaynağıdır.

Diğer Bileşenler: Dicalcium, Synoptic Estrogen, Phosphate, Microcrystalline Cellulose, Croscarmellose Sodium, Magnesium Stearate, Hypromellose, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, FD&C Blue Lake 31, FD&C Red #3 ve bunun gibi içeriğinde detaylı olarak belirtilmeyen bazı gizli maddeler vardır. Bunlar ürünü kopyalanmasını ve formülünün alınmasını engellemek için belirtilmemiştir.

Estrogenolit Hap ürünün detaylı Bilgisine Anasayfa mız üzerinden ulaşabileceginiz gibi Estrogenolit Hap Bayan - Estrogenolit Hap Erkek - Estrogenolit Damla Bayan versiyonu siparişlerinizi yazıları tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz


Estrogenolit Hap satın al


Estrogenolit Hap 81 il ve ilçelerine satışa sunulmaktadır
görüntülemek için tıklayın